שירותי אבטחת מידע וסייבר לעסקים

כלל השירותים ניתנים מתוך היכרות מעמיקה עם השינויים הרגולטוריים, הביטוחיים וניסיון רב של התמודדות עם אירועי סייבר מורכבים, תוך הטמעת פתרונות סייבר מותאמים.

החברה מתמחה בהתאמת הפתרון הנכון לאיומים המאפיינים כל תחום.

בשליחה, אתם מאשרים לקבל מידע פרסומי מסייבריק.

הפתרונות שלנו

האבטחה שלך, השגרה שלנו

מבדקי חוסן

מבדקי חוסן

סימולציית תקיפה בראי תוקף חיצוני/פנימי בעל מוטיבציה לגרום נזק בסביבות השונות של הארגון ומתן המלצות למזעור רמת החשיפה לפגיעויות סייבר

סקרי סיכונים

סקרי סיכונים

זיהוי, ניתוח ומדידת הסיכונים הקיימים והפוטנציאליים בתשתיות המחשוב, רשת ומערכות בסביבות השונות ומתן המלצות פרקטיות להפחתת סיכוני הסייבר

ייעוץ וליווי סייבר

ייעוץ וליווי

תמיכה מקצועית והתאמה אישית בניהול תהליכי האבטחה והגנה בסייבר להפחתת סיכוני הסייבר בארגון

הדרכות סייבר לארגון

הדרכות ארגונים

הדרכות צוותי הגנה בסייבר, מנהלי אבטחת מידע והרצאות בנושא העלאת מודעות עובדים לסיכוני סייבר

סייבריק אבטחת מידע בע"מ הינה חברה מובילה שמתמחה במתן שירותי ייעוץ וליווי סייבר לארגונים. המטרה שלנו היא לספק לקוחותינו שירות מקיף, מקצועי בסטנדרט הגבוה ביותר וזאת על סמך הידע המקצועי של חברי הצוות וכלים ייחודים שפותחו בחברה לגילוי וניצול של פרצות אבטחת מידע וסייבר.

צוות החברה שלנו הוא צוות מיומן ומקצועי, המורכב ממומחים בתחום הסייבר. כל אחד מחברי הצוות מגיע עם ידע מעמיק וכישורים מתקדמים בתחום האבטחת מידע. הצוות מכיר את האתגרים המתמידים והמתפתחים בתחום ובהתאם לכך אנו מתייחסים לכל פרויקט במטרה להעלות את רמת חוסן הסייבר צעד אחד קדימה מהתוקף.

בזכות הידע והמומחיות של הצוות שלנו, אנו מסוגלים לספק פתרונות אבטחת מידע מתקדמים שיעזרו לכם להגן ולחזק את מערך ההגנה בסייבר אנחנו מוכנים ושמחים לעזור לכם להבין את צרכיכם הייחודיים ולספק לכם את הפתרונות המותאמים ביותר שיתאימו לארגון שלכם. צרו קשר עם צוותנו המקצועי כדי לדבר על האתגרים שלכם ולקבל את השירות הטוב ביותר שיתאים לצרכיכם.

הצטרפו למאות הלקוחות המרוצים

רגע לפני שאתם זזים..

לא בטוחים מה אתם מחפשים? סייבריק מציעה לכם שיחת ייעוץ ללא עלות על מנת לאבחן ולהדק את הצרכים ולהבין איזה שירות יתאים כמו כפפה.

דילוג לתוכן