סקר סיכוני סייבר בתעשייה לעמידה בהיתר רעלים

סקר סיכוני סייבר בתעשייה לעמידה בהיתר רעלים מתמקד בבדיקת האבטחה של מערכות המידע והתשתיות הקריטיות בתעשייה, עם התחשבות מיוחדת בחוק חומרים מסוכנים בישראל והיתר רעלים. בסביבה התעשייתית, הפריצה למערכת המידע או הפקיעה בתשתיות הקריטיות עשוייה לגרום לנזקים גדולים, כולל סיכונים לבריאות האדם והסביבה. על פי חוק חומרים מסוכנים בישראל וההיתרים הרעלניים, עסקים ותעשיות חייבים לעמוד בתקנות ולמצוא פתרונות אבטחה מתקדמים להתמודדות עם הסיכונים בתחום הסייבר הקשורים להיתרי רעלים.

במהלך הסקר סיכוני סייבר בתעשייה לעמידה בהיתר רעלים, תתבצע בדיקה מקיפה של מערכות המידע (ERP, SAP וכד'), תשתיות טכנולוגיות ותהליכי העבודה בתעשייה. הסקר כולל בדיקת התאמת התהליכים לחוק חומרים מסוכנים ולהיתרים הרעלניים, בדיקת ניהול המידע הרלוונטי, בדיקת תשתיות התקשורת והמערכות, ובדיקת התהליכים האבטחתיים המוטמעים בתעשייה. בנוסף, נערכת בדיקת חדירה כלולה לזיהוי חולשות באבטחת המערכות והתשתיות, ומתבצעת הערכת סיכון סייבר מקיפה על פי ההיתרים הרעלניים והדרישות האבטחתיות המתקנות.

תוצאות הסקר מספקות לתעשייה מסגרת עבודה מדויקת לעמידה בחוק חומרים מסוכנים ולהתמודדות עם הסיכונים. כך, ניתן למזער את הסיכונים לבריאות האדם והסביבה, ולהבטיח תפעול בטוח ואמין של התעשייה הכוללת הימנעות מפגיעה ממקורות חיצוניים או פנימיים.

יתרונות הבדיקה

למי זה מתאים?

לפרטים נוספים

רגע לפני שאתם זזים..

לא בטוחים מה אתם מחפשים? סייבריק מציעה לכם שיחת ייעוץ ללא עלות על מנת לאבחן ולהדק את הצרכים ולהבין איזה שירות יתאים כמו כפפה.

דילוג לתוכן