סקר סיכוני סייבר לתשתיות מחשוב, רשת ומערכות תפעוליות בסביבת OT

סקר סיכוני סייבר לסביבות OT בעיקרו מתמקד בבדיקת האבטחה של מערכות ICS (מערכות שליטה תעשייתיות) ו-SCADA (מערכות מחשב המשמשות לצורך פיקוח, שליטה ואיסוף נתונים בתעשייה) הקריטיות לתהליכי ייצור ותפעול בארגונים. בעת ביצוע הסקר, נערכים ניתוחים מעמיקים ובדיקות ייחודיות כדי לזהות נקודות תורפה ולמדוד את רמת הסיכון הכוללת של הסביבה כולה.

במהלך הסקר, נערכת בדיקת אבטחה מקיפה של מערכות ICS ו-SCADA כולל ניתוח של תשתיות הרשת, תהליכים אוטומטיים, מערכות בקרה תעשייתיות ותוכנה שליטה ראשית (HMI). בנוסף, מתבצעות בדיקות של חומרות הגנה, תהליכי אימות, בדיקת חולשות במערכת ההפעלה, ניתוח התנהגות התקשורת, ובדיקת תהליכי איתור, איסוף מידע וניתוח אירועים סייבר.

תוצאות הסקר מאפשרות לארגון לזהות את הסיכונים הקיימים במערכות ICS ו-SCADA ולקבוע את הפערים האבטחתיים. בהתאם לתוצאות הסקר, ניתן לפתח תוכנית אבטחה מתואמת, המכלילה פתרונות אבטחה מתקדמים כגון מנגנונים לזיהוי ומניעת התקפות, הגנה מפני תקיפות פיזיות ורשת, אימות ואבטחת תהליכים, ניתוח התנהגות מערכות, ומדיניות אבטחה מתקדמת לשמירה על התפעול תוך כדי מינימיזציה של הסיכונים.

יתרונות הבדיקה

למי זה מתאים?

לפרטים נוספים

רגע לפני שאתם זזים..

לא בטוחים מה אתם מחפשים? סייבריק מציעה לכם שיחת ייעוץ ללא עלות על מנת לאבחן ולהדק את הצרכים ולהבין איזה שירות יתאים כמו כפפה.

דילוג לתוכן