אודות

סייבריק אבטחת מידע הינה חברה מובילה שמתמחה במתן שירותי ייעוץ וליווי סייבר לארגונים. המטרה שלנו היא לספק לקוחותינו שירות מקיף, מקצועי בסטנדרט הגבוה ביותר וזאת על סמך הידע המקצועי של חברי הצוות וכלים ייחודים שפותחו בחברה לגילוי וניצול של פרצות אבטחת מידע וסייבר.

צוות החברה שלנו הוא צוות מיומן ומקצועי, המורכב ממומחים בתחום הסייבר. כל אחד מחברי הצוות מגיע עם ידע מעמיק וכישורים מתקדמים בתחום האבטחת מידע. הצוות מכיר וחוקר את איומי הסייבר והאתגרים המתפתחים בתחום ובהתאם לכך הצוות מתאים את המלצות הסייבר במטרה להעלות את רמת החוסן של הארגון ולהפחית את רמת הסיכון מווקטורי תקיפה שונים.

בזכות הידע והמומחיות של הצוות, אנו מסוגלים לספק פתרונות אבטחת מידע מתקדמים שיעזרו לכם להגן ולחזק את מערך ההגנה בסייבר אנחנו מוכנים ושמחים לעזור לכם להבין את צרכיכם הייחודיים ולספק עבורכם את הפתרונות המותאמים ביותר שיתאימו לארגון שלכם. צרו קשר עם צוותנו כדי לדבר על האתגרים שלכם ולקבל את השירות הטוב ביותר שיתאים לצרכיכם.

לפרטים נוספים

רגע לפני שאתם זזים..

לא בטוחים מה אתם מחפשים? סייבריק מציעה לכם שיחת ייעוץ ללא עלות על מנת לאבחן ולהדק את הצרכים ולהבין איזה שירות יתאים כמו כפפה.

דילוג לתוכן